Webform A/B Testing (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Number
pt: Número

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Active
pt: Ativo

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Hits
pt: Exibições

en: Webform
pt: Formulário

en: Reports
pt: Relatórios

en: Winner
pt: Vencedor

en: Add webform
pt: Adicionar formulário
