Webform A/B Testing (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Reports
si: වාර්තා
