Webform A/B Testing (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Number
bs: Broj

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Active
bs: Aktivan
