Webform A/B Testing (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Number
fa: عدد

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Active
fa: فعال

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Reports
fa: گزارش‌ها
