Webform A/B Testing (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Active
fr: Actif

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Hits
fr: Accès

en: Reports
fr: Rapports

en: Winner
fr: Gagnant

en: Test Name
fr: Nom du test

en: Add webform
fr: Ajouter un formulaire
