Webform A/B Testing (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Active
km: សកម្ម

en: Hits
km: ការ​ចុច

en: Reports
km: របាយការណ៍
