Webform A/B Testing (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: Active
kk: Белсенді

en: Hits
kk: Хиттер

en: Reports
kk: Есептер
