Webform A/B Testing (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Active
nn: Aktiv

en: Reports
nn: Rapportar
