Webform A/B Testing (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Number
ur: نمبر

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: Active
ur: فعال
