Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Options
is: Möguleikar

en: Active
is: Virkt

en: Percentage
is: Prósenta

en: Reports
is: Skýrslur
