Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Reports
mn: Тайлангууд
