Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Active
ps: فعال

en: Reports
ps: راپورونه
