Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Options
da: Valg

en: Active
da: Aktiv

en: Percentage
da: Procent

en: Hits
da: Besøg

en: Webform
da: Webformular

en: Reports
da: Rapporter

en: Add webform
da: Tilføj webform
