Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Options
it: Opzioni

en: Active
it: Attivo

en: Percentage
it: Percentuale

en: Hits
it: Accessi

en: Reports
it: Resoconti
