Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Reports
gu: અહેવાલો
