Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Active
hu: Aktív

en: Percentage
hu: Százalék

en: Hits
hu: Találatok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Reports
hu: Jelentések

en: Conversions
hu: Átalakítások

en: Winner
hu: Győztes

en: Test Name
hu: Teszt neve

en: Add webform
hu: Új űrlap

en: -- Select one --
hu: -- Kiválasztás --
