Webform A/B Testing (6.x-2.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Hits
sq: Vizita

en: Reports
sq: Raportet
