Webform A/B Testing (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
