Webform A/B Testing (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Active
vi: Hoạt động

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Reports
vi: Báo cáo
