Webform A/B Testing (6.x-2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Options
bg: Параметри

en: Active
bg: Активен

en: Hits
bg: Посещения

en: Reports
bg: Доклади
