Webform A/B Testing (6.x-2.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Hits
bn: হিট

en: Reports
bn: রিপোর্ট
