Webform A/B Testing (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Options
pl: Opcje

en: Active
pl: Aktywne

en: Percentage
pl: Procenty

en: Hits
pl: Odsłon

en: Webform
pl: Formularz

en: Reports
pl: Raporty

en: Winner
pl: Zwycięzca
