Webform A/B Testing (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Active
ro: Activ

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Hits
ro: Vizite

en: Reports
ro: Rapoarte
