Webform A/B Testing (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Hits
et: Tabamused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Reports
et: Raportid
