Webform A/B Testing (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Reports
lv: Atskaites
