Webform A/B Testing (6.x-2.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Options
oc: Opcions

en: Active
oc: Actiu

en: Hits
oc: Accès

en: Reports
oc: Rapòrts
