Webform A/B Testing (6.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Reports
az: Hesabatlar
