Webform A/B Testing (6.x-2.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Reports
mg: Tatitra
