Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Select
bo: གདམ་གསེས
