Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Save
de: Speichern

en: Notes
de: Hinweise

en: Mode
de: Modus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Countries
de: Länder

en: API key
de: API-Key

en: Select
de: Auswählen

en: Allowed fields
de: Zulässige Felder

en: The settings have been updated.
de: Die Einstellungen wurden aktualisiert.

en: Placeholder text
de: Platzhaltertext

en: Message Settings
de: Einstellungen für Nachrichten
