Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Notes
gl: Notas

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Countries
gl: Paises

en: Select
gl: Selección múltiple
