Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Select
gu: પસંદ કરો
