Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
