Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Countries
is: Lönd
