Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Notes
it: Note

en: Mode
it: Modalità

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Countries
it: Paesi

en: Select
it: Scegliere
