Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
