Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Notes
oc: Nòtas

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Countries
oc: Païses

en: API key
oc: Clau API

en: Select
oc: Seleccionar
