Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
