Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ
