Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Countries
ca: Països

en: Select
ca: Seleccioneu
