Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
