Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
