Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Countries
lt: Šalys

en: Select
lt: Pasirinkti
