Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Select
lv: Izvēlēties
