Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Mode
ml: മോഡ്
