Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Mode
vi: Chế độ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Countries
vi: Quốc gia

en: API key
vi: khóa API

en: Select
vi: Chọn
