Webform Capture+ (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: حقل

en: Save
ar: حفظ

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Mode
ar: النمط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Countries
ar: الدول

en: Select
ar: إختيار
