Webform Capture+ (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Notes
es: Notas

en: Mode
es: Modo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Countries
es: Paises

en: API key
es: Clave del API

en: Select
es: Seleccionar
