Webform Capture+ (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار
