Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
